Nadruki na koszulkach oraz innej odzieży metodą DTF już od 1 szt

Metoda DTF pozwala nam na realizację zlecenia nadruków na koszulkach i innej odzieży w bardzo krótkim czasie, bez konieczności przygotowywania matrycy lub sita tak jak w przypadku sitodruku. Zaletą jest także możliwość realizacji zamówienia już od jednej sztuki.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorcy indywidualnego który chce zamówić koszulkę sobie lub na prezent z indywidualnym napisem lub grafiką, a także do firm, agencji reklamowych, organizacji publicznych, szkół, itd. Koszulki z nadrukiem reklamowym doskonale sprawdzą się na pikniku firmowym, festynie, targach, zlotach oraz wszystkich możliwych imprezach. 

Koszt koszulki z nadrukiem uzależniony jest od umieszczenia na niej nadruku. Posiadana wiedza, czy ma to być nadruk tylko z przodu, czy z przodu oraz na plecach, a może duży z przodu – pozwoli nam przedstawić  wycenę. Znaczenia ma także wielkość nadruku oraz producent koszulek których użyjemy pod nadruk, model (T-shirt, Polo) i gramatura. Zapraszamy do kontaktu. Wycenimy zamówienie oraz pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu. 
 
Koszt koszulki przy zamówieniu 1-2 szt. mieści się w granicach 38-45 zł brutto.
Koszt koszulek w hurcie od 25,00 zł do 49,00 zł brutto.

Jak zamawiać?

Zapraszamy do składania zapytań o wycenę e-mailem. Wszystkie ustalenia telefoniczne prosimy o potwierdzenie także e-mailem.

W zapytaniu proszę podać :

  • rodzaj, kolor i ilość koszulek
  • projekt nadruku – w tej fazie tylko obrazujący co ma być wydrukowane (nie ma znaczenia jaki plik graficzny)
  • wielkość nadruku ( czy ma to być mniejsze logo z przodu czy duże z przodu lub z tyłu)
ZAMÓWIENIE

Po akceptacji wyceny prosimy o złożenie zamówienia drogą mailową.
W zamówieniu powinno znaleźć się:

  • dane zamawiającego
  • rodzaj zamawianego towaru lub usługi
  • ilość koszulek
  • rozmiary
  • jaki jest pożądany termin realizacji
  • pliki graficzne z projektami (najlepiej PNG lub PDF w krzywych, AL , EPS )

Jeśli nie dysponujecie Państwo plikami spełniającymi powyższe wymagania, możecie Państwo podesłać takie materiały jakie posiadacie.

Nasi graficy postarają się ocenić co można z tego zrobić i jakie by były ewentualne koszta wykonania poprawnych plików graficznych. Proste projekty takie jak : napis, adres strony www , itp. wykonamy nieodpłatnie.

Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia wraz z warunkami płatności oraz terminem realizacji. Wyślemy Państwu wizualizację do zatwierdzenia .

Po akceptacji przystąpimy do realizacji zlecenia.
Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.